Ümraniye CHP İlçe Başkanı Hakan Kızılelma Meclis Üyeleri ve Muhtarlarla Buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ümraniye İlçe Başkanı Hakan Kızılelma, Ümraniye ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının katılımıyla anlamlı bir kahvaltı organizasyonu düzenledi. Etkinlikte, yerel yönetimlerin geleceği ve parti politikaları üzerine önemli mesajlar verildi.

Yayınlama: 01.06.2024
Düzenleme: 02.06.2024 10:47
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ümraniye İlçe Başkanı Hakan Kızılelma, Ümraniye ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının katılımıyla anlamlı bir kahvaltı organizasyonu düzenledi. Etkinlikte, yerel yönetimlerin geleceği ve parti politikaları üzerine önemli mesajlar verildi.

Kahvaltıda Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Ümraniye’de gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğine, CHP Ümraniye İlçe Başkanı Hakan Kızılelma ev sahipliği yaptı. Etkinlikte, Ümraniye ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Kızılelma, yaptığı açılış konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini vurguladı.

Muhtarları Tebrik ve Seçim Başarısı

Konuşmasında, muhtarları seçimlerdeki üstün başarılarından dolayı tebrik eden Kızılelma, “31 Mart yerel seçimlerinde Ümraniye’deki meclis üye sayımızı 11’den 19’a çıkardık. Bu başarı, hepimizin ortak gayretinin bir sonucudur” dedi. Kızılelma, ayrıca pazar günü yapılacak olan kadın kolları seçimlerinde üç adaya da başarılar diledi ve “4000’in üzerindeki kadın üyemiz, başkan ve yönetimlerini seçecek” şeklinde konuştu.

CHP’nin Yerel Seçim Başarısı ve Eğitim Seferberliği

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel seçimlerde elde ettiği başarıyı kutlayan Kızılelma, “Bu başarıda emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Belediyelerimizde kaliteli hizmetler sunarak bu başarıyı genel seçimlere yansıtacağız” ifadelerini kullandı. Genel merkezde başlatılan eğitim seferberliği hakkında da bilgi veren Kızılelma, “Meclis üyelerimiz, hatta belediye başkanlarımız bile bu eğitimlere katılacak. Mustafa Kemal Atatürk’ün bilimsel ışığıyla halkımıza en iyi hizmeti sunacağız” dedi.

Muhtarlık Birimlerine Önem ve Destek Çağrısı

Kızılelma, Cumhuriyet Halk Partisi’nin muhtarlık birimlerine büyük önem verdiğini belirterek, “Muhtarlarımız, halkla en iç içe olan temsilcilerimizdir. Onların güçlenmesi, halkımızın daha iyi hizmet alması demektir” dedi. Kızılelma, muhtarlardan destek beklediklerini vurgulayarak, “Hem vatandaşı hem de kamuyu temsil eden muhtarlarımızın yanındayız ve onların güçlenmesi için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Teşekkür ve Gelecek Planları

Toplantının sonunda katılımcılara teşekkür eden Kızılelma, “Bu toplantıya katılımınız ve destekleriniz için hepinize minnettarım. Birlikte daha güçlü olacağız ve Ümraniye’ye en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi. Ayrıca, parti olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini ve halkın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek projeler geliştireceklerini belirtti.

Etkinlik, sıcak bir atmosferde gerçekleşirken, katılımcılar kahvaltının ardından karşılıklı görüş alışverişinde bulundu ve yerel yönetimlerdeki iş birliğinin önemine dikkat çekti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.