Tebrikler Süleyman Doğru’ya

Ümraniye Belediyesi Sporcusu Süleyman Doğru, Apolon Open Judo Turnuvası'nda Bronz Madalya Kazandı 11-12 Mayıs tarihlerinde Slovenya’nın Maribor kentinde düzenlenen Apolon Open Judo Turnuvası'nda Ümraniye Belediyesi Gençlik...

Tebrikler Süleyman Doğru’ya
Yayınlama: 16.05.2024
A+
A-

Ümraniye Belediyesi Sporcusu Süleyman Doğru, Apolon Open Judo Turnuvası’nda Bronz Madalya Kazandı

11-12 Mayıs tarihlerinde Slovenya’nın Maribor kentinde düzenlenen Apolon Open Judo Turnuvası’nda Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Süleyman Doğru, 42 kg kategorisinde büyük bir başarı elde etti. Turnuvaya 18 ülkeden sporcuların katıldığı bu önemli organizasyonda Doğru, Macar, İtalyan ve Çekya’lı rakiplerini yenerek yarı finale kadar yükseldi.

Süleyman Doğru, turnuvanın ilk gününde oldukça etkileyici bir performans sergiledi. Rakiplerini başarıyla geçerek yarı finale yükselen genç judocu, yarı final maçında Karadağlı rakibine yenildi ancak turnuvadan elenmek istemeyen Doğru, bronz madalya mücadelesinde sahneye tekrar çıktı.

Bronz madalya mücadelesinde İtalyan rakibiyle karşılaşan Süleyman Doğru, gösterdiği üstün performansla rakibini yenmeyi başardı. 42 kg kategorisinde bronz madalyanın sahibi olan genç sporcu, Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nü gururlandırdı.

Ümraniye Belediye Başkanı Sn. İsmet Yıldırım, Süleyman Doğru’nun başarısını büyük bir memnuniyetle karşıladı. Başkan, yaptığı açıklamada, “Süleyman Doğru’nun Apolon Open Judo Turnuvası’nda gösterdiği başarı bizleri gururlandırdı. Ümraniye Belediyesi olarak genç sporcularımızın her zaman yanındayız ve onların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Süleyman’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.