CHP Ümraniye İlçe Başkanı Av. Hakan Kızılelma 31 Mart Yerel Seçimlerini Değerlendirdi

CHP Ümraniye İlçe Başkanı Av. Hakan Kızılelma 31 Mart Yerel Seçimlerini Değerlendirdi
Yayınlama: 24.04.2024
Düzenleme: 24.04.2024 10:45
A+
A-

CHP Ümraniye İlçe Başkanı Av. Hakan Kızılelma, yapılan yerel seçimlerin ardından Ümraniye’de kazanamadıklarını ancak önemli başarılar elde ettiklerini açıkladı.

Kızılelma, seçimlerde belediye meclisine 19 meclis üyesi, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’ne de 4 meclis üyesi gönderdiklerini belirtti. Ümraniye’de elde ettikleri sonuçlarla ilgili konuşan Kızılelma, “Ümraniye’de başarılı olduk. Seçmenimizin bize gösterdiği destekle belediye meclisine güçlü bir ekiple girdik. Bundan sonraki süreçte de Ümraniye için daha fazla çalışacağız” dedi.

CHP’nin Türkiye genelinde büyük başarı elde ettiğini vurgulayan Kızılelma, Ekonomik krizlerden dolayı AK Partili seçmenin partilerini cezalandırdığını söyledi. “CHP, önümüzdeki seçimlerde Ümraniye Belediyesi’ni kazanacak” diyen Kızılelma, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da başarılı bir performans sergilediğini belirtti. İmamoğlu’nun İstanbul için yaptığı çalışmalara değinen Kızılelma, “Ekrem İmamoğlu ciddi anlamda bir değişim rüzgarı estiriyor. Bu rüzgar Ümraniye’yi de etkileyecek” şeklinde konuştu.

Ümraniye’nin ekonomik ve sosyal sorunlarına da değinen Kızılelma, “Ülkenin ekonomik politikaları her geçen gün daha da sıkıntılı bir hal alıyor. Ancak Ümraniye olarak bu zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Halkımıza daha iyi bir yaşam sunabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Kızılelma ayrıca, CHP’nin Ümraniye’deki başarısının sadece seçimlerle sınırlı olmadığını, ilçede gerçekleştirdikleri sosyal ve kültürel etkinliklerle de kendilerini gösterdiklerini belirtti. “CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı olarak sadece seçim dönemlerinde değil, yıl boyunca ilçemizdeki vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışıyoruz. Gençlik ve kadın kollarımızla birlikte pek çok sosyal ve kültürel etkinlik düzenliyoruz. Amacımız Ümraniye’yi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek” dedi.

Son olarak Kızılelma, Ümraniye’deki vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini ve halkın beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Kızılelma, Ümraniye’nin geleceği için umutlu olduğunu ve bu doğrultuda çalışmaların süreceğini belirterek sözlerini tamamladı.

ÖZEL RÖPORTAJIMIZ:

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.