Ümraniye Tokatlılar Derneği’nden Birlik ve Beraberlik Dolu İftar Programı

Ümraniye Tokatlılar Derneği'nin düzenlediği iftar programında Tokatlılar bir araya geldi. Ramazan ayının manevi atmosferinde toplanan Tokat'lılar, geleneksel iftar programını gerçekleştirdi. Renkli ve samimi bir atmosferde...

Ümraniye Tokatlılar Derneği’nden Birlik ve Beraberlik Dolu İftar Programı
Yayınlama: 28.03.2024
Düzenleme: 28.03.2024 23:36
A+
A-

Ümraniye Tokatlılar Derneği’nin düzenlediği iftar programında Tokatlılar bir araya geldi. Ramazan ayının manevi atmosferinde toplanan Tokat’lılar, geleneksel iftar programını gerçekleştirdi. Renkli ve samimi bir atmosferde geçen program, Tokatlı hemşerilerin birlik ve beraberlik duygularını güçlendirdi.

Milletvekili Nurettin Alan, Ümraniye Belediye Başkan Vekili Ertuğrul Şahin, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nuh Gergin, Tokat Konfederasyon Başkanı Ahmet Yılmaz, Tokat Dernekler Federasyonu Başkanı İlhami Özel, meclis üyeleri ve diğer konuklar, Tokatlı hemşerilerle bir araya gelerek birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Programda, Tokat kültürünün ve birlikteliğin ön plana çıktığına dikkat çekildi. Dernek başkanları Hüseyin Akgün ve Ayhan Özdemir, Tokatlı hemşerilerin dayanışma ve birlik ruhunu güçlendirmek adına yapılan etkinliklerin önemine vurgu yaptılar.

Ayrıca, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şahin de bir konuşma yaparak katılımcılara hitap etti. Şahin, birlik ve beraberlik mesajları vererek, etkinliğin önemini vurguladı.

Programın sonunda, katılımcılar bir araya gelerek birlik ve beraberlik adına güzel dileklerde bulundular ve birliklerinin daim olması temennisinde bulundular. Bu tarz etkinliklerin, hemşerilik bağlarını güçlendirdiği ve toplumun dayanışma ruhunu canlı tuttuğu belirtildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.