İBB Başkan Adayı İbrahim Okan Özkan Şişli ve Ümraniye’de Seçim Çalışmalarına Devam Etti

Vatan Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Okan Özkan, seçim çalışmalarına Şişli ve Ümraniye’de devam etti. Özkan, öncelikle Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde düzenlenen Mahalleler Birliği Buluşması’na katıldı. Burada kentsel dönüşüm konusunda vatandaşlarla sohbet etti ve partisinin projeleri hakkında bilgi verdi.

İBB Başkan Adayı İbrahim Okan Özkan Şişli ve Ümraniye’de Seçim Çalışmalarına Devam Etti
Yayınlama: 24.03.2024
A+
A-

Vatan Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı İbrahim Okan Özkan, seçim çalışmalarını Şişli ve Ümraniye’de sürdürdü.

Özkan, öncelikle Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde düzenlenen Mahalleler Birliği Buluşması’na katıldı. Burada vatandaşlarla kentsel dönüşüm ve projeleri hakkında sohbet eden Özkan, partisinin vizyonunu ve hedeflerini paylaştı.

Daha sonra Ümraniye’ye geçen Özkan, partisinin Alemdağ Caddesi’nde bulunan seçim standını ziyaret etti. Burada diğer siyasi partilerin stantlarını da ziyaret eden Özkan, rakip adaylara başarılar diledi.

Alemdağ Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Özkan, vatandaşlara partisinin vaatlerini anlatarak destek istedi. Bu ziyaretlerde Özkan’a, partisinin Ümraniye Belediye Başkan adayı Yunus Aktürk de eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.