Bahçeli oyunu kullandı! Yüzündeki morlukların nedeni belli oldu

Son dakika haberi! Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için sandık başında. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu Ankara Anıttepe Ortaokulu’nda kullandı.

Bahçeli oyunu kullandı! Yüzündeki morlukların nedeni belli oldu
Yayınlama: 31.03.2024
A+
A-

Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için sandık başında.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu Ankara Anıttepe Ortaokulu’nda kullandı.

“MİLLETİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Yeni yüzyılın Mahalli İdareler seçiminin ilkini gerçekleştiriyoruz. Milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Şimdiden bütün milletimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

YÜZÜNDEKİ MORLUKLAR DİKKAT ÇEKTİ

Bunun yanında Bahçeli’nin yüzündeki morluklar da dikkat çekti.Bahçeli oyunu kullandı! Yüzündeki morlukların nedeni belli oldu

Bahçeli’nin bu hali merak konusu olurken morlukların ve kol sargısının nedenine dair açıklama ise MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’dan geldi.Bahçeli oyunu kullandı! Yüzündeki morlukların nedeni belli oldu

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman:

“Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne de de darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.