AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya: “31 Mart Ümraniye Yerel Seçimlerini Değerlendirdi”

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya, 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirerek partisinin başarısını ve gelecek hedeflerini açıkladı. Yapılan değerlendirmede, AK Parti'nin Ümraniye'de kazandığı...

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya: “31 Mart Ümraniye Yerel Seçimlerini Değerlendirdi”
Yayınlama: 24.04.2024
Düzenleme: 24.04.2024 11:01
A+
A-

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya, 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirerek partisinin başarısını ve gelecek hedeflerini açıkladı. Yapılan değerlendirmede, AK Parti’nin Ümraniye’de kazandığı zafer ön plana çıktı.

Çetinkaya, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, Ümraniye’de büyük bir başarı elde ettiklerini belirtti. AK Parti’nin Ümraniye’de yoğun bir şekilde çalıştığını ve halkın beklentilerini karşılamak için sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini vurguladı.

Ümraniye’de 120 bin seçmenin sandığa gitmediğine dikkat çeken Çetinkaya, bu seçmenlerin de önümüzdeki seçimlerde AK Parti’ye destek vereceğine inandığını ifade etti. Hedeflerinin önümüzdeki seçimlerde de zaferle çıkmak olduğunu belirten Çetinkaya, partisinin Ümraniye’de daha da güçleneceğini söyledi.

CHP’nin Ümraniye’de başarılı olmadığını ve sadece kendi seçmenlerinin sandığa gitmediğinden dolayı oylarının azaldığını belirten Çetinkaya, İsmet Yıldırım’ın sahada sürekli halkla beraber olduğunu ve gönül belediyeciliği yaptığını ifade etti.

AK Parti Ümraniye için daha fazla çalışacaklarını belirten Çetinkaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın her zaman yanlarında olacağını ve verdiği mesajları teşkilat olarak aldıklarını dile getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde Ümraniye için daha büyük projelerin hayata geçirileceğini söyleyen Çetinkaya, partilileri motive etmek adına daha çok çalışacaklarını belirtti.

Son olarak Çetinkaya, “AK Parti olarak Ümraniye için daha fazla çalışacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmaya devam edeceğiz. Verdiği mesajları teşkilat olarak aldık ve daha çok çalışacağız. Ümraniye için büyük projeler hayata geçireceğiz ve halkımızın yaşam kalitesini artırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

ÖZEL RÖPORTAJIMIZ:

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.