Son Dakika: Erdoğan’dan Almanya’ya Gazze tepkisi

Son dakika haberi… Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bütün Batı dünyası ve haçlı emperyalist yapı bir arada. İsrail 13 bin kişiyi öldürdü, bunu niye konuşmuyorsunuz?” dedi.

Son Dakika: Erdoğan’dan Almanya’ya Gazze tepkisi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.11.2023
0
A+
A-

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Türk Talebe Birliği 62. Genel Kurulu’nda konuşuyor.

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

Cumhuriyetin ilanından sonra da çalışmalarını sürdüren birliğimiz Hatay meselesinin en hararetli günlerinde aldığı aksiyon sebebiyle 1936 yılında kapatılmıştı.

Yaklaşık 10 yıl sonra yeniden faaliyete geçen Milli Türk Talebe Birliği 1965 yılına kadar ismine ve temsil ettiği misyona pek de uyuşmayan bir yönetimin elinde adeta bizar olmuştu. Daha sonra yeniden isminde ifadesini bulan milli bir çizgiye yönelen birliğimiz benzer pek çok sivil toplum kuruluş gibi 12 Eylül darbesinin enkazı altında kalmıştır.

MTTB, maziden atiye bir köprü olma özelliğindendir. Milli Türk Talebe Birliği’nin en önemli özelliği ülkemizdeki milliyetçi ve mukaddesatçı gençlerin tamamını kucaklamayı başarmasıdır.

ALMANYA’YA GAZZE TEPKİSİ

Bütün Batı dünyası, haçlı emperyalist yapı bir arada. Dün akşamki (Almanya) ziyaretimde de ne yazık ki bunları gördüm. Cumhurbaşkanında da bunu gördüm. İsrail 13 bin kişiyi öldürdü, bunu niye konuşmuyorsunuz? Batı ölen Müslümanları görmüyor.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.