Paycell ve KRAFTON ortaklığında PUBG kupa heyecanı!

Dünyada en çok ilgi gören oyunlardan biri olan PUBG: BATTLEGROUNDS (PUBG), Türkiye’nin dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell ortaklığıyla nefesleri kesen bir turnuvaya sahne oldu.

Paycell ve KRAFTON ortaklığında PUBG kupa heyecanı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.09.2023
0
A+
A-

. Ülkemizin en iyi PUBG takımlarının boy gösterdiği ve PUBG oyuncuları için gelenekselleşen turnuva, 28 ve 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Paycell, 30 Ağustos Kupası’nın yanı sıra toplam 60 bin TL’lik para ödülü takdim etti.

Canlı yayınlanan turnuva Özgür “root” Alagül, Utku “utimikk” Taşyürek, Timur “Timurlengx” Günay’ın sunumuyla gerçekleşti.

Türkiye’nin dijital ödeme ve uçtan uca finansal hizmetler platformu Paycell, dünyanın en çok ilgi gören oyunlarından PUBG: BATTLEGROUNDS’un (PUBG) geliştiricisi KRAFTON ve eSports360 ortaklığında 30 Ağustos Kupası düzenlendi.

Türkiye’nin en iyi PUBG takımlarının yer aldığı Paycell 30 Ağustos Kupası’nın elemeleri 28 ve 29 Ağustos tarihlerinde gerçekleşti. Her gün 5 takım olmak üzere toplam 10 takım elemeler sonunda Büyük Final’de kıran kırana mücadele etti.

Paycell ve KRAFTON ortaklığında PUBG kupa heyecanı!

ŞAMPİYON SARVEM ESPORTS

30 Ağustos’taki Büyük Final ‘Miramar’, ‘Erangel’ ve ‘Taego’ haritalarında oynanan 5 maçlık seri üzerinden gerçekleşti.

Her maç günü birbirleri ile kıyasıya mücadele eden takımlar arasından en fazla puanı toplayan Sarvem Esports şampiyon oldu. Turnuvada ilk 8’e kalan takımlar, Paycell 30 Ağustos Kupası’nın yanı sıra toplam 60 bin TL’lik para ödülünün de sahibi oldu.

Paycell 30 Ağustos Kupası Ödül Sıralaması

Sarvem Esports – 25.000 TL
FUT Esports – 15.000 TL
CABRONES – 8.000 TL
HOWL Esports – 4.000 TL
SUNSHINE Esports – 3.000 TL
Digital Athletics – 2.500 TL
Warpalas Esports – 1.500 TL
Aggressive All Around – 1.000 TL

TWITCH KANALINDAN CANLI YAYIN

Turnuva Utku “Utimikk” Taşyürek ve Timur “Timurlengx” Günay’ın sunumu, Özgür “root” Alagül’ün de keyifli yorumlarıyla 3 gün boyunca canlı yayınlandı.

BBL Esports, FUT Esports, Digital Athletics, HOWL Esports, Orgless ve Sarvem Esports takımlarının geçmiş dönemdeki başarılarından dolayı davet edilmesiyle heyecan dozu yükselen turnuva, PUBG Türkiye resmi Twitch kanalı üzerinden seyredildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.