Kemal Kılıçdaroğlu’nun finansörü bakın kim çıktı!

Ankara’da ofis açan İstanbul’da ise ofis çalışmalarını sürdüren Kemal Kılıçdaroğlu’nun finansörünü Haber7 ortaya çıkardı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun finansörü bakın kim çıktı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.11.2023
0
A+
A-

   Haber7-ÖZEL

Kurultayda CHP Genel Başkanlığı yarışını kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da 6’lı Masa ortaklarından İYİ Parti, DEVA ve Gelecek partilerinin genel merkezlerinin de bulunduğu Mustafa Kemal Mahallesi’nde bir çalışma ofisi tuttu. İstanbul’da da bir ofis tutulması için çalışmalara başladığı belirtilen Kılıçdaroğlu’nun 62 bin liralık emekli milletvekili maaşıyla bu giderleri karşılayamayacağı ve kaynağı nereden sağladığı ise merak konusu olmuştu. Haber7 bu sorunun cevabını ortaya çıkardı. 

KILIÇDAROĞLU’NUN FİNANSÖRÜ KİM?

Kılıçdaroğlu‘nun gelecek süreçte parti çalışmalarını yönlendirmek için kullanılacağı açıklanan ofisleri için özellikle kira giderlerinin çok yüksek olduğu bu dönemde finansmanın kim tarafından sağlanacağı merak edilen en büyük soru oldu. Haber7‘nin CHP kaynaklarından edindiği bilgiye göre, Kılıçdaroğlu’nun Ankara ofisi için finansörlüğünü CHP’li Bülent Kuşoğlu sağlıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun finansörü bakın kim çıktı!

Kılıçdaroğlu‘nun Mustafa Kemal Paşa Mahallesi‘nde tuttuğu ofisin CHP’li Kuşoğlu’nun iş adamı yakın bir arkadaşının olduğu ve Kuşoğlu’nun aracılığıyla Kılıçdaroğlu’na tahsis edildiği belirtiliyor.

KILIÇDAROĞLU’NA UYARI YAPILMIŞ

 Kılıçdaroğlu’na Ankara ve İstanbul‘da ofis açma sürecinde ise parti içinden uyarılar yapıldığı öne sürüldü. Kılıçdaroğlu’na parti içinden bazı isimlerin yapılanın yanlış olduğunu belirterek “Gitme, yapma” dediği, ancak Kılıçdaroğlu’nun uyarıları dikkate almayarak ofislerin açılmasını sağladığı iddia edildi. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.