CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Roboski’yi Erdoğan bombalattı!

CHP Genel Başkanı Özel, “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, ‘Roboski ile helalleşeceğiz’ dedi. Suç bizde değil Tayyip Erdoğan bombalattı orayı, o köylüler onun emriyle öldürüldü” dedi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Roboski’yi Erdoğan bombalattı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.11.2023
0
A+
A-

Seçim hezeyanı sonrası CHP’de lider değişti ancak Kandil’in siyasi uzantısı HDP’ye olan ilgi değişmedi. CHP 38. Olağan Kurultayı’nda yaptığı konuşmasında terör tutuklusu HDP’li Selahattin Demirtaş’a selam göndermesiyle dikkat çeken Özgür Özel’den yeni bir açıklama daha geldi.

Genel başkan olduktan sonra ilk kez canlı yayına katılan Özel, Halk TV’de İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı.

Kılıçdaroğlu’nun seçim öncesi başlattığı ‘helalleşme’ stratejisine devam ettiklerini belirten Özel, Roboski defterini açtı.

“ROBOSKİ’Yİ TAYYİP ERDOĞAN BOMBALATTI” 

Kılıçdaroğlu’nun “Roboski ile helalleşeceğiz.” ifadelerine dikkat çeken Özel, Roboski’yi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bombalattığını söyledi:

Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, Roboski ile helalleşeceğiz dedi. Suç bizde değil Tayyip Erdoğan bombalattı orayı, o köylüler onun emriyle öldürüldü.

“HELALLEŞECEĞİZ” 

Orayla da helalleşeceğiz dedi. Geçmişte kusurumuz olan neresi varsa ya da bizim değil, boynu bükük gönlü kırık kim varsa helalleşeceğiz. Bu güzel bir şey. Bu pozitif bir gündem.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.