BULUT KALEM KİMDİR.

BULUT KALEM KİMDİR.
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.05.2023
Düzenleme: 04.05.2023
15
A+
A-

Bulut kalem kimdir
Bulut kalem 15.09.1987 ankara doğumlu evli ve bir çocuk babasıdır.
Hayır severliği ile bilinen bir kişidir
Gayrimenkul ve yatırım uzmanlığı yapan başarılı bir iş insanıdır
Ankara merkezli Mülkkaynak adlı şirket ile gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Başarılı bir isimdir
Türkiye genelinde Ticari dükkanlar,gayrimenkul,plaza,otel ve sanayi alanlarında Ankara’da aranan , işinde uzman seçili isimler arasında yer alan tanınan bir iş adamıdır . Yaptırdığı yatırımlarla yatırımcılarının yüzünü daima güldürmüştür.
Bulut Kalem başarısının sırrını ileriyi görmekten geldiğini ifade etmiştir. Onun için Vizyon ve Misyon kelimesinin açılımı BAŞARI olarak ifade etmektedir.
Ankara’da yatırım yapıp daha çok kazanmak isteyenlerin Bulut Kalem tarafından tavsiyeleri ileri götürür. Başarının tesadüf olmadığını bunun sırrının çok çalışmak olduğunu ispatlayan kişidir Bulut KALEM. ‘Başarı bir yolculuk değildir ,bir varış noktasıdır ‘ ilkesi ile çıktığım bu yolda bir çok ilke sizlerle imza attım , yılların vermiş olduğu deneyimle Ankara’daki ticari,sanayi ve gayrimenkul üzerine hizmet etmeye ve kazandırmaya devam edeceğim son olarak çıktığım bu yolculukta gerek başarı gerekse yaptığım yatırımlar ile sizlere hizmet etmek ve sizlerin mutluluğunu görmek başarımın bir parçası olarak kabul ettiğim yüzlerinizi güldürmeye devam etmek istediğim tek amaçtır. Hem satarken hemde alırken kazanmak isterseniz adres

BULUT KALEM .

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.